Wyjazdy

Osiągnięcia

2021
Grand Prix Award - World Folklore Festival 2021 - Włochy
Asia Folk 2021 - Artistry Award i Gold Diploma
2020
2019
Internacional Folklore Festival „Encontro dos Pobos” - Hiszpania
Festival Internacional De Folclore Tierra Sin Sombra - Ekwador
Encuentro Intercultural Runakay Galapagos
25th Honolulu Festival - Hawaje USA
2018
VIII International Festival of Folklore and Traditional Culture "Highlanders" - Rosja
Marrakech Folklore Days
Musem Night – J. Mahen Library - Brno
2017
Inauguration of Academic year at National Technical University of Ukraine Kyiv Polytechnic Institute
10th World Music and Dance Festival „Worlds Meet Japan” - Hakodate
26th International Festival „Rancho Folklorico de Paranhos” - Porto
2016
Dyplom Uznania - Ukraina
Międzynarodowy Festiwal Tańca Ludowego “Sudmalinas” – Łotwa – I miejsce
2015
V World Championship of Folklore – Bułgaria – Złoty medal w kategorii zespołów muzyczno-wokalno-tanecznych; tytuł Absolute World Championship of Folklore 2015 bez podziału na kategorie; Grand Prix “Golden Orpheus”
2014
Tytuł “Ambasador Wielkopolskiej Kultury”
Certyfikat Konsumencki Konkurs Jakości Usług “Najlepsze w Polsce”
2013
VI World Folklore Mi Peru – Peru – nagroda indywidualna dla najlepszego tancerza “Rey de Festival” Michała Howorskiego
Międzynarodowy Przegląd “Folklor Świata” – Zduńska Wola – I miejsce
Nagroda European Folk Art Culture Organisation “The Best Creative and Artistic Folk Art Performance in Europe 2013”
Medal “Zasłużony dla Politechniki Poznańskiej”
2012
XII Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne – Bydgoszcz – Nagroda Główna
International Theatre Festival – Indie – Nagroda Główna za choreografię
7th International Sabah Festival – Malezja – Nagroda Główna Jury, nagroda “promising dancer” dla Magdaleny Grzesiek
2009
Wojewódzki Przegląd Folklorystyczny – Nowy Tomyśl – Tytuł Laureata, wyróżnienie
2008
XV Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej – Spotkanie Laureatów – Gorzów Wlkp. – Nagroda Główna
2007
VI Festiwal Folkloru I Sztuki Ludowej “Lato nad Świną” – Świnoujście – I Miejsce, nagroda główna, 2 wyróżnienia
Wojewódzki Przegląd Folklorystyczny – Gniezno – Tytuł Laureata
Certyfikat Partner Polonii Świata
2006
III Regionalny Przegląd Folklorystyczny – Oborniki – I Nagroda x 2
2005
Wojewódzki Przegląd Folklorystyczny – Pobiedziska - Wyróżnienie
2004
II Regionalny Przegląd Folklorystyczny – Środa Wlkp. - Wyróżnienie
XI Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej – Gorzów Wlkp. - Nagroda Specjalna Wojewody Lubuskiego
41. Tydzień Kultury Beskidzkiej - Nagroda
14th Ismailia International Folklore Festival – Ismailia
Pismo uznaniowe Polskiej Sekcji C.I.O.F.F.
XV Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne – Szczyrk - Nagroda
2003
Ogólnopolskie Spotkania Folklorystyczne – Łowicz – I Miejsce
Wojewódzki Przegląd Folklorystyczny – Nowy Tomyśl – I Nagroda x 2
Odznaka honorowa za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego
2002
I Regionalny Przegląd Folklorystyczny – Duszniki – I Nagroda x 2
2000
VII Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej – Gorzów Wlkp. – Tytuł Laureata
1999
III Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych – Rydzyna-Bojanowo-Leszno – III miejsce
1998
Wojewódzki Przegląd Zespołów Folklorystycznych – Poznań – I Nagroda
17th Mondial des Cultures – Drummondville – Kanada - Wyróżnienie
1988
Złota Zbiorowa Odznaka ZSP
Wojewódzki Przegląd Zespołów Folklorystycznych, Kapel, Śpiewaków i Tancerzy Ludowych – I nagroda
Medal Jubileuszowy Uniwersytet w Lublinie
1985
Dyplom Honorowy Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu
Honorowe Obywatelstwo Stanu Tennessee – USA + klucze do miasta
Dyplom Uznania - Ukraina
1982
Złota zbiorowa Odznaka SZSP nr VI/1/XI/82
1975
Dyplom za Zasługi - Poznań
Przegląd Zespołów Folklorystycznych Województwa Wielkopolskiego – Poznań - Wyróżnienie

Organizator

Projekt współfinansowany przez